Zabawki dla kota

Kot to wspaniałe zwierzę domowe. Mało kłopotliwy – pełna miseczka, kuweta, weterynarz gdy trzeba i codzienna porcja drapania za uchem. Koci przyjaciel w zamian będzie mruczał do ucha, udeptywał mięciutkimi poduszeczkami i wylegiwał się na kanapie. A jeżeli jednak nie? Koty to przecież indywidualiści, mają swoje ścieżki i swoje zdanie. Zazwyczaj uwielbiają też zabawy i nie znoszą nudy. Niejeden doświadczony koci właściciel pokiwa tu głową wiedząc, że kanapa za kilka tysięcy, antyki, czy też cenne tkaniny po babci – nie mają szans z kocimi pazurkami. Znudzony kiciuś to niebezpieczny kiciuś zatem zapobiegliwym właścicielom pozostaje jedno wyjście…

zabawki dla kota – zwierzęcy must have

W tym miejscu świeżo upieczony właściciel ogoniastego przyjaciela miło się zdziwi. W zabawkach dla kota można wybierać i przebierać! Rozeznanie w temacie, dobry wybór i zakupienie ciekawych zabawek dla kota zapewni pupilowi zajęcie i rozwój – sprawdź ofertę w dziale „dla kota” w sklepie Twój Pieszczoch. Kociarze podkreślają też, że zabawy budują więź emocjonalną ze zwierzęciem a to dla miłośników niezależnych kotów rzecz bardzo ważna.

Zabawką dla kota może być oczywiście klasyczna myszka pluszowa czy kokardka na sznurku ale rynek podsuwa nam znacznie ciekawsze interaktywne, elektroniczne zabawki. Warto zapoznać się z szeroką ofertą. Dobrze dobrane zabawki z pewnością zaprocentują lepszym kocim zachowaniem.

ciekawe zabawki dla kota – szczęśliwy pupil

Przykładem zabawki, która wyzwala wiele kociej radości jest skacząca fretka, czy ryba. Kot ma zapewnioną porcje ruchu ganiając sztuczne zwierzątko. Interaktywny ruchomy motyl, który rusza się gdy kot zaczepia go łapką również da zwierzakowi mnóstwo zabawy. Automatyczna piłka czy wędka z piórkami nie tylko zadba o rozrywkę ale i o rozwój inteligencji kota. Zabawki tunelowe z kolei to wymarzona rozrywka i mogą być też miejscem odpoczynku po dniu wrażeń. Na uwagę zasługuje też wskaźnik elektryczny. Właściciel może aktywnie uczestniczyć w zabawie. Dla wybitnych przedstawicieli kociej rasy stworzono nawet gdy strategiczne – rozbudzają kocią inteligencja a także instynkt łowiecki.

Warto pamiętać by po zabawach zapewnić kociemu towarzyszowi spokojne miejsce odpoczynku i regeneracji w „kociej strefie”

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij