Bezpieczne i funkcjonalne foteliki samochodowe

Każdy rodzic, posiadający małe dzieci lub ten, który dopiero oczekuje narodzin swojej pociechy, musi zmierzyć się z wielkim wyzwaniem, jakim jest zakup właściwego fotelika samochodowego. Nie jest to łatwe zadanie, bowiem producenci oferują szeroką gamę różnorodnych fotelików przeznaczonych zarówno dla noworodków, jak i większych dzieci, stosownie do ich wieku i wagi.

Trudny wybór idealnego fotelika samochodowego

Aby dziecko mogło być bezpiecznie przewożone w samochodzie, wymaga odpowiedniego rodzaju fotelika, który zagwarantuje mu bezpieczeństwo i komfort podczas jazdy. W zależności od wieku i wagi dziecka, rodzice mają do dyspozycji ogromny wybór różnorodnych fotelików, w ciekawych kolorach i modnym wzornictwie. Ważne, by podczas zakupu tego niezwykle istotnego środka służącego do przewozu najważniejszych i najcenniejszych dla rodziców istot, jakimi są ich dzieci, sugerować się nie tylko ich designerskim wyglądem, ale przede wszystkim solidnym i trwałym wykonaniem oraz wysoką jakością i certyfikatami. Tylko takie foteliki samochodowe, mają szansę zagwarantować maluchom bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Foteliki tego typu znajdziesz w sklepie Sklep-Smile.pl

Foteliki samochodowe dla noworodków

Przewóz maleńkich dzieci, noworodków i niemowląt, wymaga przygotowania właściwych fotelików, przeznaczonych dla tak kruchych i wyjątkowo delikatnych klientów. Foteliki samochodowe dla tak wymagającej grupy, jaką są noworodki i niemowlęta, powinny być właściwie wyprofilowane, by umożliwiały maluszkom komfortowy sen i odpoczynek w trakcie jazdy. Ustawione są zwykle tyłem do kierunku jazdy, co zwiększa bezpieczeństwo. Takie foteliki samochodowe wyposażone są w miękką i bardzo przytulna wkładkę, która zapewnia małemu człowiekowi odpowiednie ułożenie i ochronę delikatnej i wrażliwej jeszcze główki. Budka i pokrowiec na nóżki, przydają się podczas przenoszenia dziecka, nie tylko do auta, ale także jako funkcjonalne nosidło dla maluszka.

Starsze dzieci, inny rodzaj fotelika samochodowego

Dzieci potrafiące już samodzielnie chodzić,wymagają nieco innego rodzaju fotelika, który będzie posiadał wysoki zagłówek chroniący ich głowę podczas jazdy oraz wygodne, komfortowe pasy. Ważne, by foteliki samochodowe dla takich dzieci, miały możliwość rozkładania się, co ma znaczenie, kiedy podróżuje się z brzdącem, który jeszcze przesypia większą część drogi. Wygodne rozsunięcie fotelika i umożliwienie dziecku spokojnego i bezpiecznego odpoczynku podczas jazdy samochodem, to kluczowe zadanie, które takie foteliki samochodowe powinny spełniać.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij